سونا خشک

سونا خشک و بخار یکی از روش های لاغری در سراسر دنیا می باشد.این روش را مردمان فنلاند به دنیا معرفی کردند و هم اکنون کشور فنلاند گسترده ترین مصرف کننده سونا خشک دردنیا می باشد.

تفاوت بین سونا خشک و بخار

در سونا خشک درجه حرارت بین۸۰ تا ۱۳۰ درجه سانتی گراد است. ولی در سونای تر بندرت از ۵۰ درجه تجاوز می کند. سونای بخار حداکثر درجه رطوبت را دارد.به علت اختلاف در میزان رطوبت هوا سونای تر بعد از سونای خشک پیشنهاد می شود. از فواید سونا خشک میتواند به دفع سموم جمع شده زیر پوست،افزایش گردش خون و دمای بدن و همچنین باز شدن منافذ پوست اشاره کرد.

استفاده از سونا خشک هفته ای یک الی دو بار برای سلامت انسان بسیار مفید است.

اتاق سونا

اتاق سونا از چوب های نرم، صاف مانند سرو ،صنوبر یا سکویا ساخته می شود. سونا را می توان به صورت سفارشی ساخت و یا آن را به صورت پیش ساخته تهیه کرد. در انواع پیش ساخته، تمامی اجزای ورد نیاز به صورت یک مجموعه عرضه می شود و تمامی الوارهای سقف و دیوارها هر دو طرف دارای پرداخت سطح مناسب هستند. به منظور جلوگیری از نفوذ رطوبت داخل اتاق سونای خارج، این صفحات باید عایق کاری شده و مجهز به موانع بخار باشند.

 در سوناهای پیش ساخته درست همانند جکوزی ها یا استخرهای رو زمینی پیش ساخته،تمامی تجهیزات مورد نیاز شامل گرمکن ها، سکوهای نشستن، تجهیزات کنترل کننده و غیره به صورت آماده عرضه می شود.

ابعاد اتاق سونا

ارتفاع مناسب برای سونا تقریبا ۲.۱۳ متر است. این ارتفاع می تواند تضمین کننده توزیع گرمای مناسب در داخل اتاق سونا و محل حضور افراد باشد.بعد از سوار شدن قاب های ساخته شده روی یکدیگر ،ارتفاع نهایی ۲.۱۳ متر خواهد بود. برای افزایش یا کاهش ارتفاع اتاق سونا باید ارتفاع پایه ها را تغییر داد.

گرمکن سونا

از مهم ترین تجهیزات سونا که عملکرد رضایت بخش به آن بستگی دارد، گرمکن سونا است. به عبارت دیگر،گرمکن سونا را می توان هسته مرکزی سونا عنوان کرد که در صورت نبود گرمکن از سونا جز اتاقک چوبی چیزی باقی نمی ماند. بنابراین گرمکن سونا همواره باید با بیشترین دقت و از بهترین نوع انتخاب شود. در حال حاضر دو نوع اصلی گرمکن های سونا عبارتند از:

– گرمکن های معمولی نوع سنگی

– گرمکن های مادون قرمز

استخر سازان با داشتن بزرگترین اکیپ اجرایی توانسته در بسیاری از نقاط ایران پروژه های بزرگی را اجرا کند و رضایت کامل مشتریان را جذب کند.

تمام نمونه کارهای استخر سازان را میتوانید در همین سایت مشاهده کنید

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

۰۲۱-۸۸۶۲۴۱۹۲

۰۲۱-۸۸۶۲۴۲۰۷

۰۹۱۲-۲۳۴۷۴۳۵

۰۹۱۲-۵۰۴۵۷۱۳

تهران ، میدان ونک ، خ ملاصدرا ، چهار راه شیراز ، جنب بانک کشاورزی ، زیر موسسه نور

021-888624192

و

021-88624207

09122347435

و

09122977870

021-88617831

info@estakhrsazan.com

مدیریت : یوسف صابری

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به استخرسازان می باشد .